top of page

תודה על הרשמתך!

​שלום!

אני רוצה להודות לך על הפניה והאמון, אני יודעת שלמצוא דיאטה שמתאימה לך ובאמת עובדת זה בכלל לא עניין פשוט, יש שם בחוץ מיליון ואחד פתרונות, ובינינו, אין לך שום דרך לדעת מה אמת ומה שקר.

אז אני כולי בטחון ותקווה שאני אוכל לעזור לך!!

שמי לורן ואני המייסדת של תוכנית ההרזיה Loren's Diet

מדובר בתוכנית הרזיה טבעית לחלוטין ב100% באישור משרד הבריאות, שמבוססת על תערובות צמחי מרפא (תערובות ייחודיות שפיתחתי) בכשרות בד"ץ וליווי קפדני של יועצת תזונה מקצועית שמאפשר יחס אישי לכל משתתף בתוכנית. בזכות הצמחים והליווי הצמוד, אחוזי ההצלחה שלנו הם גבוהים משמעותית מכל דיאטה אחרת שם בחוץ.
בהמשך אני מסבירה בדיוק למה.

בקרוב יצור איתך קשר נציג או נציגה בטלפון, כדי לענות לך על כל שאלה שיש לך ולמסור כל מידע נוסף שברצונך לדעת.
בינתיים אני מזמינה אותך לקרוא בקפידה מה שכתוב בדף הזה וכך תהיה לך ידיעה מדויקת מה חווה כל משתתף בתוכנית שלנו, למה לצפות והאם זה מתאים לך.

בהצלחה!

מה מיוחד בדיאטת לורן?


התוכנית נבנתה במטרה לגרום להרזיה מהירה ובריאה
וממש לעשות ריסטרט (אתחול) למנגנון חילוף החומרים בגוף.


אחד היתרונות הבולטים של תוכנית ההרזיה של דיאטת לורן הוא שגם אנשים שעשו המון דיאטות בעבר,
דיאטות שפגעו במנגנון חילוף החומרים בגופם ולכן מתקשים מאוד לרזות, נהנים מהתוצאות המהירות.


הניקוי היסודי של הכבד והגוף בתהליך שלנו, מאפשר לחילוף החומרים להתחיל לפעול מחדש בצורה תקינה ולאפשר הרזיה.
בנוסף, עצם האיתחול של מנגנון חילוף החומרים וייצובו, מאפשר שמירה על המשקל הרצוי גם לאחר שתהליך הדיאטה מסתיים.


* למי שצריך הסבר לגבי מנגנון חילוף החומרים… חילוף החומרים אחראי על קצב שריפת האנרגיה בגוף. כמה קלוריות שורף הגוף פשוט על מנת לקיים את הגוף והמערכות הפועלות בו באופן טבעי וגם כמה קלוריות (אנרגיה) הוא שורף בזמן פעילות פיזית.

ומכאן ככל שחילוף החומרים בגוף מהיר יותר, יהיה האדם רזה יותר או יוכל לרזות מהר יותר.


דיאטות כסאח והרעבה עצמית פוגעות במנגנון חילוף החומרים, מאיטות אותו
ולכן ככל שנעשה יותר דיאטות כסאח, סופנו שלא נוכל יותר לר
זות.

2 מאפיינים עיקריים שחשוב לדעת עלינו


 הדיאטה טבעית לחלוטין - מבוססת על צמחים.
הדיאטה מהירה וקלה - בזכות ליווי אישי וקפדני.

הממוצע שלנו הוא 12 קילו ב-6 שבועות.

למי תכנית ההרזיה מתאימה?

 

 • גיל 12 ומעלה.

 • מי שמחפש ליווי אישי של יועצת תזונה עם אלפי הצלחות.

 • כל אדם שרוצה לרדת במשקל בצורה טבעית, מהירה וקלה. בלי תופעות לוואי ובלי כל נזק בריאותי.

 • לאנשים ששנים נאבקים בתופעה של 'אקורדיון' (עלייה וירידה במשקל ללא הפסקה) ורוצים לשים לזה סוף.

 • מרזים שרוצים לשמור על המשקל החדש שנים קדימה ואולי אפילו לעשות את הדיאטה האחרונה בחיים.

 • כל מי שיש לו בעיות של התמדה ומשמעת עצמית.

 • לעצלנים (אל תיעלבו, אנחנו פשוט בנויים להצליח גם עם אנשים כאלו).

 • אנשים מבוגרים שחילוף החומרים שלהם יותר איטי מבעבר.

 • מרזים ומרזות שניסו כמות גדולה של דיאטות ושום דבר לא מצליח להם.

 • מי שרוצה לאכול טוב ובכיף בזמן ההרזיה, בלי לסבול.

 • לכל מי שאין לו זמן מיותר לשרוף על קבוצות תמיכה למיניהן.

 • מי שחושב שהגוף שלו הוא ייחודי ושונה מאנשים אחרים, ולכן מבין שתוכנית אישית תמיד תהיה יותר אפקטיבית מתוכנית כללית.

זאת הערכה המלאה שתישלח אליכם הביתה ברגע שהצטרפתם אלינו:

רביעייה.png

מה התפקיד של הצמחים ואיך הם עוזרים לתהליך?

פורמולה לבוקר - MORNING FORMULA
טיפות טבעיות מיועדות לפירוק השומנים המיותרים בגוף.

כתוצאה מדיאטות לא נכונות, מחלות, תזונה לקויה, שינויים הורומונליים אחרי לידות,
גיל המעבר או בעיות בבלוטת התריס, היכולת של הגוף לפרק שומן נפגעת.

השימוש בפורמולה הזאת הוכיח את העצמו כיעיל מאוד בעזרה לגוף לפירוק של כ-200-500 גרם של רקמת שומן ביום.

מצוי הצמחים בפורמולות MORNING, עוזר לגוף להתגבר על המכשול הזה, מחזק את הגוף, את מערכת החיסון ואת התפקוד הכללי של הגוף כולו, משקם את היכולת של הגוף לפרק רקמות שומן בקלות, בלי לפגוע במסת שריר, וע"י כך עוזר לייצר מצב של הרזיה בריאה ונכונה, גורם לעליה באנרגית הגוף בבוקר
(התערובת אינה מכילה ממריצים!!).

פורמולה לצהריים - NOON FORMULA
טיפות טבעיות התרומות לניקוי הרעלים בגוף ולהתגברות על תחושת הנפיחות והכבדות.

ארוחת צהריים היא לרוב הארוחה הגדולה ביותר ביום, שלעיתים קרובות גורמת לנו לתחושת כבדות, גזים ונפיחות בבטן. המזון המודרני מלא ברעלים שונים, החל מהורמונים בעופות ובשרים, חומרי הדברה בירקות ופירות (אפילו אורגניים), וחומרים משמרים וחומרי טעם וריח כימיים.

 כל אלו מצטברים במערכת העיכול וברקמות השומן ומקשים על הגוף לפרק את הרקמה השומנית, תורמים לתחושת התסכול הנובעת מ-"דיאטות שלא עובדות", וחוסר אונים. מיצוי צמחי בפורמולת NOON עוזר לגוף להתגבר על תחושת הנפיחות והכבדות, תורם לניקוי הרעלים מרקמות השומן וממערכת העיכול, ותורם להרזיה נכונה בריאה וכיפית, עיכול תקין והרגשת קלילות.

פורמולה לערב - EVENING FORMULA

טיפות טבעיות של ויטמינים ומינרליים המתמקדים בטיפול באכילה רגשית של פחמימות.

שעות הערב הן לרוב הזמן הכי בעייתי בזמן דיאטה. זמן של אכילה רגשית, אכילה מתוך שעמום, זמן בו כל המתח והלחץ של כל היום עלולים להתפרץ החוצה בצורת אכילה של כל המקרר כולו.

 המיצוי הצמחי בפורמולת EVENING הוכיח את העצמו כיעיל מאוד בהרגעה של כעס, מתח ולחץ המצטברים במשך היום ועלולים לגרום לאכילה רגשית. כמוכן, הוא ממלא את הגוף בוויטמינים ומינרלים איכותיים מאוד, העוזרים להתגבר על הרצון לנשנש, על תחושת הרעב ותורם להרזיה קלה, בריאה ונכונה.

פורמולה ללילה - NIGHT FORMULA

טיפות טבעיות של כמות נכונה של ויטמינים ומינרליים המגבירה את יכולת הספיגה של מרכיבים חיוניים.

בלילה הגוף שלנו עסוק בניקיון, חידוש רקמות וספיגה של המרכיבים התזונתיים, אותם הוא קיבל במשך היום. השומן העודף עלול להכביד על הגוף ועל האיברים הפנימיים להקשות על פעולות חיוניות אלה. כמוכן, הלילה הוא זמן שעלול להיות מאתגר מבחינת הרצון לנשנש מתוך הרגל או רצון ל"משהו טעים".

המיצוי הצמחי בפורמולת NIGHT, עוזר לגוף לנקות את הכבד, לטפל בכבד שומני וכולסטרול גבוה, מגביר את יכולת הספיגה של מרכיבים תזונתיים חיוניים, ומכיל כמות נכונה ומאוזנת של ויטמינים ומינרלים, להם הגוף זקוק בלילה, על מנת להתחדש ולהכין את עצמו ליום שאחרי. מטופלים רבים מדווחים גם על ירידה של תיאבון בשעות המאוחרות וירידה במשקל מהירה וקלה הרבה יותר.

לתכנית ההרזיה שלנו - 4 מרכיבים:

 1. הערכה עם הצמחים -

הערכה תגיע אליך הביתה עם שליח עד 5 ימי עבודה מיום ההצטרפות. הצמחים מגיעים בצורה של טיפות מה שעוזר לספיגה גבוהה יותר של החומרים הפעילים בגוף. לוקחים אותם עקרונית פעם ביום לפי ההנחיות של היועצת, הערכה מספיקה לחודשיים ולכמות של 15-18 ק"ג. בשיחת הפתיחה שלך היועצת תסביר לך בדיוק איך להשתמש בתערובות הצמחים.


 2. תפריט הרזיה

לאחר ההרשמה לתוכנית יבנה לך תפריט לשלב ההרזיה שמותאם לך באופן אישי, לגוף שלך, למאכלים האהובים עליך ולאורח החיים שלך. המטרה כמובן היא שהתפריט יהיה כמה שיותר מאוזן אבל מצד שני כיפי וריאלי (שיהיה קל להיצמד אליו). ביום ההצטרפות לתוכנית, ישלח אליך שאלון במייל ובו היועצת מבקשת ממך לרשום הכל על עצמך (הרגלי תזונה, בעיות בריאותיות, מאכלים אהובים, היסטוריה עם דיאטות וכו'). בהתאם לשאלון הזה, היועצת תרכיב לך את התפריט האידיאלי עבורך.

3. מעקב יומיומי על הירידה במשקל

לאחר ההרשמה לתוכנית יתבצע איתך מעקב צמוד ויומיומי לכל אורך תקופת ההרזיה והשמירה. היועצת בעצם תבקש ממך כל בוקר להישקל ולשלוח את המשקל שלך. יש לכך 2 משמעויות:
הראשונה היא בשבילך, מכיוון שאצלנו הירידה במשקל היא יומיומית, כל יום יש תוצאות ולפי דיווחים של מאות לקוחות שלנו, לראות תוצאות כאלו זאת מוטיבציה אדירה להמשיך.
הסיבה השנייה היא בשבילנו, לעקוב אחריך ולראות שההתקדמות היא כמו שצריך לפי הרצוי. במידה והגוף שלך ייתקע בזמן הדיאטה ויפסיק לרדת, אנחנו מיד יוצרים איתך קשר ומתקנים מה שצריך כדי שתמשיך הירידה. 

 

4. שלב השמירה -

ליותר מ-80% מהאנשים שעושים דיאטה כלשהי, זו הנקודה החלשה והבעייתית ביותר. חודשיים עד שנה מהיום שאותו אדם עשה דיאטה והגיעה למשקל היעד שלו, הוא יעלה את המשקל הזה בחזרה.
לכן!!! בשלב השמירה היועצת בונה לך תפריט חדש (שונה מתפריט ההרזיה), שמטרתו היא לשרת אותך ביום-יום מעתה והלאה, כלומר הרבה אחרי שדרכינו יפרדו.
ובנוסף רשימת פחמימות לאחר בדיקה מדוקדת של אלו מעלות אותך במשקל ואלו לא ואותם ניתן להוסיף לתפריט השמירה לגוון ללא חשש מעלייה במשקל.

שאלות ותשובות נפוצות

 

איך אפשר ליצור אתנו קשר?
ניתן תמיד לשלוח מייל לשירות הלקוחות שלנו - info@lorensdiet.com
אפשר לשלוח לנו הודעה בדף הפייסבוק או להתקשר למספר 077-9577223.


אילו חומרים מכילים הצמחים? אם יש לי רגישות לחומר מסוים, הדיאטה הזו מתאימה לי?
הנה קישור למידע על תערובות הצמחים והמרכיבים שלהם. במקרה של ידע לגבי רגישות למאכלים וכו' מומלץ להתייעץ ולקבל ביטחון גמור שהצמחים הללו יעבדו עבורך. כאן יש לך את האישור ממשרד הבריאות.


כמה זמן עד שאקבל את הערכה מרגע ההרשמה לתכנית?
הערכה מגיעה עד 5 ימי עבודה, כמו גם תפריט ההרזיה (כדי שנשלח לך תפריט אנחנו זקוקים שכמה שיותר מהר נקבל ממך את השאלון שישלח אליך במייל לאחר ההרשמה לתכנית). אחרי שהתפריט והערכה אצלך, היועצת ששובצה במיוחד עבורך תבצע איתך 'שיחת פתיחה', תסביר לך בדיוק מה אתם הולכים לעשות ואפשר להתחיל לרדת במשקל.


מה אוכלים בתפריט ההרזיה, ממה הוא מורכב?
אני יודעת שיש לך בוודאי חיים עמוסים ומאוד מגוונים, עם צרכים שונים. לכן התפריט נבנה אישית אלייך ולא בצורה קבוצתית. המטרה של התפריט היא שהוא יהיה עם מקסימום נוחות כדי שלא 'תהיה לך הרגשה' שזה תהליך דיאטה. ואכן אלפי לקוחות שלנו מדווחים שזה המצב.


האם אנחנו מקבלים שיקים?
מעדיפים שלא. התשלום הוא באשראי עד 8 תשלומים שווים ללא ריבית על כל הסכום או חלקו והשאר במזומן או בצ'קים אם אין ברירה אחרת (המזומן או הצ'קים ימסרו לשליח בעת מסירת המשלוח ויעוברו בצורה מאובטחת אלינו למשרד להוצאת חשבונית).

bottom of page