תודה על הרשמתך!

 

לורן גונר מציגה: תוכנית ההרזיה V.I.P DIET מבית Loren's Diet

​שלום!

אני רוצה להודות לך על הפניה והאמון, אני יודעת שלמצוא דיאטה שמתאימה לך ובאמת עובדת זה בכלל לא עניין פשוט, יש שם בחוץ מיליון ואחד פתרונות, ובינינו, אין לך שום דרך לדעת מה אמת ומה שקר.

אז אני מקווה שאני אוכל לעזור לך!!

שמי לורן ואני המייסדת של תוכנית ההרזיה Loren's Diet

מדובר בתוכנית הרזיה טבעית לחלוטין ב100% באישור משרד הבריאות, שמבוססת על צמחים הומאופתיים (תערובות ייחודיות שפיתחתי) וליווי קפדני שלי שמאפשר יחס אישי לכל משתתף בתוכנית. בזכות הצמחים והליווי הצמוד, אחוזי ההצלחה שלנו הם גבוהים משמעותית מכל דיאטה אחרת שם בחוץ. תמשיכו לקרוא ותבינו בדיוק למה.

בקרוב יצור אתכם קשר נציג בטלפון, כדי לענות לכם על כל שאלה שיש לכם ולמסור מידע נוסף, בינתיים אני מזמינה אתכם לקרוא בקפידה מה שכתוב בדף הזה כדי שתדעו בדיוק מה מקבל כל משתתף בתוכנית שלנו, למה לצפות והאם זה מתאים לכם.

בהצלחה!

מה מיוחד ב- V.I.P DIET מבית Loren's Diet?


התוכנית נבנתה במטרה לא רק לגרום להרזיה מהירה ובריאה אלא על מנת ממש לעשות ריסטרט (אתחול) למנגנון חילוף החומרים בגוף.


אחד היתרונות הבולטים של תוכנית ההרזיה של דיאטת לורן הוא שגם אנשים שעשו המון דיאטות בעבר, שפגעו במנגנון חילוף החומרים בגופם ולכן מתקשים מאוד לרזות, יכולים ליהנות מתוצאות מהירות.


הניקוי היסודי של הכבד והגוף מאפשר לחילוף החומרים להתחיל לפעול מחדש בצורה תקינה ולאפשר הרזיה. בנוסף, עצם האיתחול של מנגנון חילוף החומרים וייצובו, מאפשר שמירה על המשקל הרצוי גם לאחרשתהליך הדיאטה מסתיים.


(למי שצריך הסבר לגבי מנגנון חילוף החומרים… חילוף החומרים אחראי על קצב שריפת האנרגיה בגוף). כמה קלוריות שורף הגוף פשוט על מנת לקיים את הגוף והמערכות הפועלות בו באופן טבעי וגם כמה קלוריות (אנרגיה) הוא שורף בזמן פעילות פיזית.


כמובן שככל שחילוף החומרים בגוף מהיר יותר, יהיה האדם רזה יותר או יוכל לרזות מהר יותר.


דיאטות כסאח והרעבה עצמית פוגעות במנגנון חילוף החומרים, מאיטות אותו ולכן ככל שנעשה יותר דיאטות כסאח, סופנו שלא נוכל יותר לרזות.

2 מאפיינים עיקריים חשוב לדעת עלינו


 הדיאטה טבעית לחלוטין - מבוססת על צמחים הומאופתיים.
הדיאטה מהירה וקלה - בזכות ליווי אישי וקפדני.

הממוצע שלנו הוא 12 קילו ב-6 שבועות.

למי תכנית ההרזיה מתאימה?

 

 • גיל 12 ומעלה.

 • מי שמחפש ליווי אישי של יועצת תזונה עם אלפי הצלחות.

 • כל אדם שרוצה לרדת במשקל בצורה טבעית, מהירה וקלה. בלי תופעות לוואי ובלי כל נזק בריאותי.

 • לאנשים ששנים נאבקים בתופעה של 'אקורדיון' (עלייה וירידה במשקל ללא הפסקה) ורוצים לשים לזה סוף.

 • מרזים שרוצים לשמור על המשקל החדש שנים קדימה ואולי אפילו לעשות את הדיאטה האחרונה בחיים.

 • כל מי שיש לו בעיות של התמדה ומשמעת עצמית.

 • לעצלנים (אל תיעלבו, אנחנו פשוט בנויים להצליח גם עם אנשים כאלו).

 • אנשים מבוגרים שחילוף החומרים שלהם יותר איטי מבעבר.

 • מרזים ומרזות שניסו כמות גדולה של דיאטות ושום דבר לא מצליח להם.

 • מי שרוצה לאכול טוב ובכיף בזמן ההרזיה, בלי לסבול.

 • לכל מי שאין לו זמן מיותר לשרוף על קבוצות תמיכה למיניהן.

 • מי שחושב שהגוף שלו הוא ייחודי ושונה מאנשים אחרים, ולכן מבין שתוכנית אישית תמיד תהיה יותר אפקטיבית מתוכנית כללית.

זאת הערכה המלאה שתישלח אליכם הביתה ברגע שהצטרפתם אלינו:

מה התפקיד של הצמחים ומה הם יעשו לגוף שלך?

SUMMER FORMULA – טיפות טבעיות המיועדות לעידוד פירוק שומנים בגוף
שימוש בטיפות האלה הוכיח יכולת לגרום לירידה של 300 גרם של שומן ביום. 300 גרם אלה אינם ירידה במשקל אלא ירידה בכמות השומן בגוף, והרי הרזיה אמיתית היא ירידה בכמות השומן בגוף ולא רק ירידה במשקל.

ירידה במשקל כוללת גם איבוד נוזלים וירידה במסת שריר. הטיפות האלה גורמות לפירוק ואיבוד של בין 200-500 גר' שומן טהור מהגוף.

WINTER FORMULA – טיפות טבעיות לניקוי הכבד משומן וניקוי הגוף מרעלנים

תפקידן לעזור לכבד להתנקות משומן המכביד עליו ולגוף להתנקות מרעלנים המפריעים לתפקוד תקין ויכולת לרזות ביעילות. ניקוי הגוף מרעלים הוא גורם חשוב בכל תהליך הרזיה.

הרבה פעמים אנשים עושים דיאטות כדי לרזות אבל בגלל שהגוף "סתום" ברעלים תהליך ההרזיה איטי מאוד או ממש לא עובד. ניקוי הגוף והכבד מהווים חלק חשוב בתהליך הרזיה מוצלח.

SPRING FORMULA - מולטי ויטמין לתמיכה בהרזיה

תערובת מיוחדת של ויטמינים ומינרלים שמבטיחה שלגוף לא יחסר כלום במשך תהליך ההרזיה, שהתפקוד הבריא של הגוף לא ייפגע, שנמשיך להרגיש טוב למרות שאנחנו אוכלים לפי תוכנית אכילה להרזיה.

AUTUMN FORMULA – ליצירת תחושת שובע טבעית

תערובת כמוסות טבעיות שתפקידן ליצור תחושת שובע טבעית ויעזרו בהרגעת רעב תוך כדי תהליך ההרזיה.

לתכנית ההרזיה שלנו - 4 מרכיבים:

 1. הערכה עם הצמחים -

הערכה תגיע אליכם הביתה עם שליח תוך 5 ימי עבודה מיום ההצטרפות. הצמחים חלקם מגיעים בצורה של טיפות וחלקם בצורה של טבליות. לוקחים אותם עקרונית פעם ביום ופעם בלילה, הערכה מספיקה לחודשיים ולכמות של 15-18 ק"ג. בשיחת הפתיחה שלנו אסביר לכם בדיוק איך להשתמש בערכה ובצמחים.


 2. תפריט הרזיה -

כל משתתף בתוכנית מקבל ממני תפריט לשלב ההרזיה שמותאם לו באופן אישי, לגוף שלו, למאכלים שהוא אוהב ולאורח שלו. המטרה כמובן היא שהתפריט יהיה כמה יותר מאוזן אבל מצד שני כיפי וריאלי (שיהיה קל להיצמד אליו). ביום ההצטרפות לתוכנית, תקבלו שאלון במייל ובו אבקש מכם לרשום הכל על עצמכם (הרגלי תזונה, בעיות בריאותיות, מאכלים אהובים, היסטוריה עם דיאטות וכו'). בהתאם לשאלון הזה, אני ארכיב לכם את התפריט האידיאלי עבורכם.

3. מעקב יומי באס.אם.אסים -

כל משתתף בתוכנית מקבל מאיתנו מעקב צמוד לכל אורך תקופת ההרזיה והשמירה. אני בעצם אבקש מכם כל בוקר להישקל ולשלוח לצוות שלי ולי בסמס את המשקל שלכם. יש לכך 2 משמעויות. הראשונה היא בשבילכם, מכיוון שאצלנו הירידה במשקל היא יומיומית, כל יום יש תוצאות ולפי דיווחים של מאות לקוחות שלנו, לראות תוצאות כאלו זאת מוטיבציה אדירה להמשיך. הסיבה השנייה היא בשבילנו, לעקוב אחריכם ולראות שההתקדמות היא כמו שצריך לפי הצפי. במידה והגוף שלכם ייתקע בזמן הדיאטה ויפסיק לרדת, אנחנו מיד יוצרים איתכם קשר ומתקנים מה שצריך כדי שתמשיכו לרדת. 

 

4. שלב השמירה -

ליותר מ-80% מהאנשים שעושים דיאטה כלשהי, זו הנקודה החלשה והבעייתית ביותר. חודשיים עד שנה מהיום שאותו מרזה הגיע למשקל היעד שלו, הוא יעלה את המשקל הזה בחזרה. בשלב השמירה אני בונה לכם תפריט חדש (שונה מתפריט ההרזיה), שמטרתו היא לשרת אתכם ביום-יום מעתה והלאה, כלומר הרבה אחרי שדרכינו יפרדו.

שאלות ותשובות נפוצות

 

איך אפשר ליצור אתכם קשר?
ניתן תמיד לשלוח מייל לשירות הלקוחות שלנו - lorensdiet@gmail.com. אפשר לשלוח לנו הודעה בדף הפייסבוק או להתקשר למספר 03-9411197.


איזה חומרים הצמחים מכילים? יש לי רגישות לחומר מסוים, הדיאטה הזו מתאימה לי?
הנה קישור לתמונות של הצמחים והמרכיבים שלהם. אתם מוזמנים להסתכל, להתייעץ, לשאול את מי שאתם רוצים ולקבל ביטחון גמור שהצמחים הללו יעבדו עבורכם. כאן יש לכם אישור ממשרד הבריאות.


כמה זמן עד שאקבל את הערכה מרגע ההזמנה?
הערכה מגיעה עד 5 ימי עבודה, כמו גם תפריט ההרזיה (כדי שנשלח לכם תפריט אנחנו זקוקים שתמלאו כמה שיותר מהר את השאלון שנשלח אליכם במייל). אחרי שהתפריט והערכה אצלכם, אני אבצע איתכם 'שיחת פתיחה', אסביר בדיוק מה לעשות ואנחנו נוכל להתחיל.


מה אוכלים בתפריט ההרזיה, ממה הוא מורכב?
אני יודעת שלכל אחד ואחת מכם יש חיים עמוסים ומאוד מגוונים, עם צרכים שונים. לכן התפריט נבנה אישית לכל אחד ולא בצורה קבוצתית. המטרה של התפריט הוא שתהיה מקסימום נוחות כדי שתלא 'תרגישו' שאתם בדיאטה. ואכן אלפי לקוחות שלנו מדווחים שזהו המצב.


אתם מקבלים שיקים?
לא. התשלום הוא במזומן (נמסר לשליח בעת מסירת המשלוח) או באשראי עד 10 תשלומים שווים ללא ריבית. כן ניתן לשלם חלק מהסכום במזומן והשאר באשראי.