תודה על הרשמתך!

 

לורן גונר מציגה: תוכנית ההרזיה V.I.P DIET מבית Loren's Diet

​שלום!

אני רוצה להודות לך על הפניה והאמון, אני יודעת שלמצוא דיאטה שמתאימה לך ובאמת עובדת זה בכלל לא עניין פשוט, יש שם בחוץ מיליון ואחד פתרונות, ובינינו, אין לך שום דרך לדעת מה אמת ומה שקר.

אז אני מקווה שאני אוכל לעזור לך!!

שמי לורן ואני המייסדת של תוכנית ההרזיה Loren's Diet

מדובר בתוכנית הרזיה טבעית לחלוטין ב 100% באישור משרד הבריאות, המבוססת על צמחי מרפא (תערובות ייחודיות שפיתחתי) וליווי קפדני שלי שמאפשר יחס אישי לכל משתתף בתוכנית. בזכות הצמחים והליווי הצמוד, אחוזי ההצלחה שלנו הם גבוהים משמעותית מכל דיאטה אחרת שם בחוץ. תמשיכי לקרוא ותביני בדיוק למה.

בקרוב תיצור איתך קשר יועצת הרשמה בטלפון, כדי לענות לך על כל שאלה שיש לך ולמסור לך כל מידע נוסף, בינתיים אני מזמינה אותך לקרוא בקפידה מה שכתוב בדף הזה כדי שתדעי בדיוק מה מקבל כל משתתף בתוכנית שלנו, למה לצפות והאם זה מתאים לך.

 

בהצלחה!

לחצי לראות עוד

מה מיוחד ב- V.I.P DIET מבית Loren's Diet?


התוכנית נבנתה במטרה לא רק לגרום להרזייה מהירה ובריאה אלא על מנת ממש לעשות ריסטרט (אתחול) למנגנון חילוף החומרים בגוף.


אחד היתרונות הבולטים של תוכנית ההרזייה של דיאטת לורן הוא שגם אנשים שעשו המון דיאטות בעבר, שפגעו במנגנון חילוף החומרים בגופם ולכן היום מתקשים מאוד לרזות, יכולים ליהנות מתוצאות מהירות.


הניקוי היסודי של הכבד והגוף מאפשר לחילוף החומרים להתחיל לפעול מחדש בצורה תקינה ולאפשר הרזייה. בנוסף, עצם האיתחול של מנגנון חילוף החומרים וייצובו, מאפשר שמירה על המשקל הרצוי לאחר שתהליך הדיאטה מסתיים.


חילוף החומרים אחראי על קצב שריפת האנרגיה בגוף - כמה קלוריות שורף הגוף פשוט על מנת לקיים את הגוף והמערכות הפועלות בו באופן טבעי וגם כמה קלוריות (אנרגיה) הוא שורף בזמן פעילות פיזית.


כמובן שככל שחילוף החומרים בגוף מהיר יותר, יהיה האדם רזה יותר או יוכל לרזות מהר יותר.


דיאטות כסאח והרעבה עצמית פוגעות במנגנון חילוף החומרים, מאיטות אותו ולכן ככל שנעשה יותר דיאטות כסאח, סופנו שלא נוכל יותר לרזות.

2 מאפיינים עיקריים שחשוב לדעת עלינו


 הדיאטה טבעית לחלוטין - מבוססת על תערובות צמחי מרפא.
הדיאטה מהירה וקלה - בזכות ליווי אישי וקפדני,

הממוצע שלנו עומד כרגע על 12 קילו ב-6 שבועות.

למי תכנית ההרזיה מתאימה?

 

 • גיל 12 ומעלה.

 • מי שמחפש ליווי אישי יומיומי של יועצת תזונה עם אלפי הצלחות.

 • כל אדם שרוצה לרדת במשקל בצורה טבעית, מהירה וקלה. בלי תופעות לוואי ובלי כל נזק בריאותי.

 • לאנשים ששנים נאבקים בתופעה של 'אקורדיון' (עלייה וירידה במשקל ללא הפסקה) ורוצים לשים לזה סוף.

 • מרזים שרוצים לשמור על המשקל החדש שנים קדימה ואולי אפילו לעשות את הדיאטה האחרונה בחיים.

 • כל מי שיש לו בעיות של התמדה ומשמעת עצמית.

 • לעצלנים (אל תיעלבו, אנחנו פשוט בנויים להצליח גם עם אנשים כאלו).

 • אנשים מבוגרים שחילוף החומרים שלהם יותר איטי מבעבר.

 • מרזים ומרזות שניסו כמות גדולה של דיאטות ושום דבר לא מצליח להם.

 • מי שרוצה לאכול טוב ובכיף בזמן ההרזיה, בלי לסבול.

 • לכל מי שאין לו זמן מיותר לשרוף על קבוצות תמיכה למיניהן.

 • מי שחושב שהגוף שלו הוא ייחודי ושונה מאנשים אחרים, ולכן מבין שתוכנית אישית תמיד תהיה יותר אפקטיבית מתוכנית כללית.

זאת הערכה המלאה שתישלח אלייך הביתה ברגע שהצטרפת אלינו:

מה התפקיד של הצמחים ומה הם יעשו לגוף שלך?

SUMMER FORMULA – טיפות טבעיות המיועדות לעידוד פירוק שומנים בגוף
שימוש בטיפות האלה הוכיח יכולת לגרום לירידה של 300 גרם של שומן ביום. 300 גרם אלה אינם ירידה במשקל אלא ירידה בכמות השומן בגוף, והרי הרזיה אמיתית היא ירידה בכמות השומן בגוף ולא רק ירידה במשקל.

ירידה במשקל כוללת גם איבוד נוזלים וירידה במסת שריר. הטיפות האלה גורמות לפירוק ואיבוד של בין 200-500 גר' שומן טהור מהגוף.

WINTER FORMULA – טיפות טבעיות לניקוי הכבד משומן וניקוי הגוף מרעלנים

תפקידן לעזור לכבד להתנקות משומן המכביד עליו ולגוף להתנקות מרעלנים המפריעים לתפקוד תקין ויכולת לרזות ביעילות. ניקוי הגוף מרעלים הוא גורם חשוב בכל תהליך הרזיה.

הרבה פעמים אנשים עושים דיאטות כדי לרזות אבל בגלל שהגוף "סתום" ברעלים תהליך ההרזיה איטי מאוד או ממש לא עובד. ניקוי הגוף והכבד מהווים חלק חשוב בתהליך הרזיה מוצלח.

SPRING FORMULA - מולטי ויטמין לתמיכה בהרזיה

תערובת מיוחדת של ויטמינים ומינרלים שמבטיחה שלגוף לא יחסר כלום במשך תהליך ההרזיה, שהתפקוד הבריא של הגוף לא ייפגע, שנמשיך להרגיש טוב למרות שאנחנו אוכלים לפי תוכנית אכילה להרזיה.

AUTUMN FORMULA – ליצירת תחושת שובע טבעית

תערובת כמוסות טבעיות שתפקידן ליצור תחושת שובע טבעית ויעזרו בהרגעת רעב תוך כדי תהליך ההרזיה.

לתכנית ההרזיה שלנו - 4 מרכיבים:

 1. צמחי המרפא -

התוספים יגיעו אלייך הביתה עם שליח תוך כ-5 ימי עבודה מיום ההצטרפות. הצמחים חלקם מגיעים בצורה של טיפות וחלקם בצורה של טבליות. לוקחים אותם עקרונית פעם ביום ופעם בלילה, התוספים מספיקים לחודשיים ולכמות של 15-18 ק"ג. בשיחת הפתיחה שלך, יועצת התזונה שלך תסביר לך בדיוק איך להשתמש בצמחים.


 2. תפריט הרזייה -

ברגע שהצטרפת לתוכנית, תקבלי מיועצת התזונה האישית שלך תפריט לשלב ההרזייה שמותאם לך באופן אישי, לגוף שלך, למאכלים שאת אוהבת ולאורח החיים שלך. המטרה כמובן היא שהתפריט יהיה כמה שיותר מאוזן וכייפי וריאלי (שיהיה קל להיצמד אליו). ביום ההצטרפות לתוכנית, תקבלי שאלון במייל ובו תתבקשי לרשום הכל על עצמך (הרגלי תזונה, בעיות בריאותיות, מאכלים אהובים, היסטוריה עם דיאטות וכו'). בהתאם לשאלון הזה, ושיחה ראשונית מפורטת יותר, היועצת תרכיב לך את התפריט האידיאלי עבורך.

3. מעקב יומיומי -

כחלק מהתוכנית תקבלי מאיתנו מעקב צמוד לכל אורך תקופת ההרזייה והשמירה. היועצת תבקש ממך כל בוקר להישקל ולשלוח את המשקל שלך. יש לכך 2 משמעויות. הראשונה היא בשבילך, מכיוון שאצלנו הירידה במשקל היא יומיומית, כל יום יש תוצאות ולפי דיווחים של מאות לקוחות שלנו, לראות תוצאות כאלו זאת מוטיבציה אדירה עבורך להמשיך. הסיבה השנייה היא בשבילנו, לעקוב אחרי ההתקדמות שלך ולראות שהיא כמו שצריך. במידה והגוף שלך "ייתקע" בזמן הדיאטה ויפסיק לרדת, אנחנו מיד באותו יום מטפלים ומתקנים את מה שצריך כדי שתמשיכי לרדת. 

 

4. שלב השמירה -

ליותר מ-80% מהאנשים שעושים דיאטה כלשהי, זו הנקודה החלשה והבעייתית ביותר! חודשיים עד שנה מהיום שהגעת למשקל היעד, את מעלה את המשקל הזה בחזרה. לכן, בשלב השמירה היועצת תזונה בונה לך תפריט חדש (שונה מתפריט ההרזיה), שמטרתו היא לשרת אותך ביום-יום מעתה והלאה, כלומר הרבה אחרי שדרכינו ייפרדו.

בנוסף בשלב השמירה את והיועצת תבצעו בדיקת פחמימות מיוחדת על מנת שתדעי אחת ולתמיד מה מהפחמימות לא מומלץ ומה את יכולה לאכול.

שאלות ותשובות נפוצות

 

איך אפשר ליצור אתכם קשר?
ניתן תמיד לשלוח מייל לשירות הלקוחות שלנו - info@lorensdiet.com. אפשר לשלוח לנו הודעה בדף הפייסבוק או להתקשר למספר 03-9411197.


איזה חומרים הצמחים מכילים? יש לי רגישות לחומר מסוים, הדיאטה הזו מתאימה לי?
הנה קישור לתמונות של הצמחים והמרכיבים שלהם. את מוזמנת להסתכל, להתייעץ ולקבל ביטחון גמור שהצמחים הללו יעבדו עבורכם.

כאן יש לכם את אישור ממשרד הבריאות.


כמה זמן עד שאקבל את התוספים מרגע ההזמנה?
התוספים מגיעים עד כ-5 ימי עבודה, כמו גם תפריט ההרזיה (כדי שנשלח לך תפריט אנחנו זקוקים שתמלאי כמה שיותר מהר את השאלון שנשלח אלייך במייל). אחרי שהתפריט וצמחי המרפא אצלך, היועצת תזונה האישית שלך תבצע איתך 'שיחת פתיחה', תסביר לך בדיוק מה לעשות ואנחנו נוכל להתחיל.


מה אוכלים בתפריט ההרזייה, ממה הוא מורכב?
אני יודעת שלכל אחד ואחת מכם יש חיים עמוסים ומאוד מגוונים, עם צרכים שונים. לכן התפריט נבנה אישית לכל אחד ולא בצורה קבוצתית. המטרה של התפריט הוא שתהיה מקסימום נוחות כדי שלא 'תרגישי' שאת בדיאטה. ואכן אלפי לקוחות שלנו מדווחים שזהו המצב.


אתם מקבלים שיקים?
התשלום הוא באשראי עד 10 תשלומים שווים ללא ריבית או במזומן (נמסר לשליח בעת מסירת המשלוח). כמו כן ניתן לשלם חלק מהסכום במזומן והשאר באשראי. במקרים מסוימים שאין כרטיס אשראי ו/או מזומן אנחנו מאשרים את ביצוע העסקה בצ'קים.