top of page

אז... איך בעצם הגיעה לעולם "דיאטת לורן"?

מאז שנת 2010, אחרי שחזרתי מלימודיי של תואר שני באוקספורד (אנגליה),

התחלתי את דרכי בתור חברה (בזמנו יחסית קטנה, אני והמזכירה שעבדה מספר שעות בודדות ביום, כדי לסדר לי את הפגישות ביומן) והתחלתי להגשים את החלום שלי לעזור לאנשים (בעיקר לנשים) לרדת במשקל בצורה מדעית, תוך כדי איתור מדויק של המזונות הלא מתאימים לגוף שלהן, בשילוב עם מספר צמחי מרפא ייחודיים, אשר את השפעתם המדהימה והכמעט בדיונית חקרתי בזמן הלימודים שלי...

ההתחלה הייתה קשה, לקוחות ישראליות "אכלו אותי בלי מלח" והאלגנטיות האנגלית שלי, ושנים שלמדתי ועבדתי בחו"ל (אנגליה, יפן, ארצות הברית, רוסיה סינגפור ועוד) לא תרמו כלל להצלחה שלי בארץ... הצלחתי לעזור ל-100% מהלקוחות שהגיעו אלי, אבל התחרות הייתה אכזרית, לא היו לי קשרים עסקיים בארץ כלל ולקח לי זמן ולא מעט השקעה כספית להעביר את יצור הפרומולות המיוחדות של הצמחי מרפא למפעל בעל רישיון של משרד הבריאות וכשרות בארץ...

יום ולילה הזכרתי לעצמי שאני נולדתי להצליח, ושעם תגלית כמו שלי ותואר שני מאוקספורד, הדרך להצלחה שלי סלולה, אך לעיתים קרובות מדי, הרגשתי שאני עובדת על עצמי בעיניים...

חברים ומשפחה של בעלי (אני בארץ לבד, כמו הרבה חברה צעירים שעלו מרוסיה בסוף שנות ה90),  שאלו אותי עם גבה מורמת וגוון של ציניות בקול: "במה בדיוק את עוסקת? בדיאטה??? אה... או קיי... בהצלחה.... יפה..."  לא תרמו לאווירה, אבל מצאתי את הסיפוק שלי באותם הסיפורי "סינדרלה" שקרו לעבר עיניי בכל יום ויום. כל "מהפך" שקרה בשבועות בודדים מבחנתי היה ניצחון. "אתם עוד תראו מי אני", ו"דיאטה" זה ממש לא מצחיק! אלא חובה עבור כל אדם כמעט במאה ה-21....

עברו שנתיים של מאבק לא פשוט, עבודה אל תוך הלילה, הכנתי מאות תוכניות הרזיה אישיות, ניהלתי משא ומתן אינסופי עם משרד הבריאות והרבנות בקשר להכשר של הצמחים, לקוחות מכל הגוונים והסוגים, למידה של הייחודיות של הרגלי אכילה הישראלים, עבודה עם נשים בטיפולי פוריות, נשים על תורפות מכל הסוגים, אנשים חולי מחלות קשות שאף דיאטנית לא הסכימה לקחת (כמו פיברומיאלגיה למשל), אבל עם הזמן, הלקוחות המרוצות התחילו להביא איתן עוד לקוחות, והמצב התחיל להשתפר... התחלתי לבנות את השם שלי, כתבו עלי מספר פעמים בעיתונים קטנים, התראיינתי במספר תוכניות טלוויזיה בערוצים נידחים, והעתיד היה נראה ורוד...

אבל אז... נכנסתי להריון..

תמונה למאמר 1 231118.jpg

חשבתי אפילו להפיל (מחשבה נוראית ביותר, כשאני מסתכלת על בתנו הבכורה והמדהימה קים), אבל החלטתי שאצליח לעשות את שניהם - להמשיך ללכת בעיקבות החלום שלי ולהפוך את הדיאטה המושלמת ביותר בעולם למעצמה אמיתית, וגם לעבור הריון לא פשוט.

אני בטוחה שאם את אמא ועברת לפחות הריון ולידה אחת, את מבינה לליבי... וגם אם אתה גבר, שראה את אישתו בזמן הריון, גמורה מעייפות, אתם תוכלו לדמיין קצת מה עבר עלי בתקופה ההיא.

מעל 100 לקוחות בכל זמן נתון באותה תקופה, אותן ליוויתי בעצמי, יום יום, כל יום, כדי לוודא שכל אחת ירדה לפחות 300 גר' שומן ביום, לעשות חקירה מעמיקה אם לא, להכין תפריטים לסופ"ש, תפריט לכל ארוע משפחתי או יציאה למסעדה, לדבר עם כל אחת (לפעמים מעל שעה!) שיחת נפש כייפית ועמוקה, כדי לוודא שהיא לא נשברת, או כדי להרים את המורל אם נשברה... ואז... ריצות לשירותים להקאות, חוסר תקציב ליצור כמויות גדולות יותר של צמחי המרפא הנחשקים ע"י יותר ויותר לקוחות ועוד הרפתקאות...

כך עברו להם 9 חודשים במירוץ אינסופי, ובלידה קשה ביותר שנמשכה מעל 48 שעות, בניתוח קיסרי דחוף, הגיעה לעולם בתנו היפהפיה, שילוב פרסי-עיראקי-רוסי בשם קים...

לעולם לא אשכח את הלקוחה שקיבלתי בביתי בחולון (לא יכולתי פיזית לחזור למשרד), 4 ימים אחרי ניתוח קיסרי.... היא שאלה אותי "למה את צולעת?", עניתי שאני אחרי ניתוח קיסרי, 4 ימים אחרי לידה. היא הרגישה ממש לא בנוח.... אמרתי לה שאני ממש מתנצלת, אבל זה באמת מאוד חשוב לי לא להפסיק לעבוד ולא לעצור את מה שהתחלתי. ושאני מבטיחה שמבחינה מקצועית, היא לא תרגיש את זה, שאני לא במיטבי לא בפגישה הראשונית  עכשיו, ולא בתהליך עצמו.

היא הסכימה להישאר, למרות שראיתי על הבעת הפנים שלה, והרגשתי שהיא חושבת שאני לא לגמרי שפויה 😊 שזה לא הגיוני לה שמישהי תקבל לקוחה 4 ימים אחרי לידה, ושהיא לא ממש מבינה את המניעים שלי (בית גדול ומפואר, בייבי סיטר צמודה לתינוקת, מראה מטופח... זה בטח לא היה "רק כסף"..)

היא התחילה תוך יומיים ורזתה מעל 10 ק"ג ב-6 שבועות. אני זוכרת אותה כמו היום...

כך עברה עוד שנה... החברה שלי התחזקה. גם הגוף שלי חזר לעצמו אחרי הריון ולידה, ואתו גם הכוחות הנפשיים והפיזיים. לקחתי ריזיקה והעסקתי דיאטנית, אותה מצאתי אחרי מעל 50 ראיונות עבודה, וכשכמעט איבדתי תקווה. היא הגיעה אלי לראיון, חייכה ובאותו הרגע ידעתי שאני יכולה ללמד אותה להיות "אני" וביחד, אנחנו נוכל לעזור לפי 2 אנשים, ולהפוך את העולם המשמין והמדרד הזה לבריא יותר תוך זמן קצר יותר!

לימדתי אותה במשך שנה (בעיקר עסקתי בלהוציא את הנתונים הסופר לא נכונים שלמדה בתואר במכללה בינונית כלשהי, מהראש המבריק שלה, ועברתי איתה על עשרות של מחקרים עכשווים מאוניברסיטאות המובילות בעולם, הבהרתי מונחים, לימדתי אותה לחשוב מחוץ לקופסה ולהסתכל על התמונה הגדולה, ולהתייחס למכלול הסימפטומים של הגוף. וכמובן, הכי חשוב, לוודא שמתפרק רק שומן. לא שריר, לא נוזלים, רק שומן. ושהלקוחה מחייכת, גם כשטיפה קשה לה😊

לימדתי אותה גם תקשורת. לא להוציא את הלקוחה טועה, להיות סובלנית, להבין את המצב הרגיש. לא להגיב להתרפצויות הרגשיות, העלולות לקרות כמעט אצל כל אחת בנקודה כזו או אחרת בזמן ההרזייה (לרוב עקב היציאה של רעלים מרקמות השומן, כמו תרופות מהעבר, חומרי הרדמה ועוד, העלולים להשפיע על המצב הנפשי ל24-48 שעות, עד שיוצאים מהגוף לגמרי). להבין שזה חלק מהדרך ושגם כך בדיאטה תמיד קצת קשה. גם כשהדיאטה היא מושלמת ומותאמת אליה כמו כפפה ליד. וזה עבד... למרות כל החששות שלי, זה הצליח לי... היא הפכה להיות הצלחה מהלכת, ומהר מאוד התחילו להגיע אלינו מאות של פניות כדי לקבל שירות ממנה, ולא רק ממני!

 

הרגשתי על גג העולם. חשבתי שהכל אפשרי.. ואז הגיע "סכין בגב"

לקוחה שהסתירה מאיתנו "מידע רפואי שולי".... עם סכיזופרניה ומאניית דיפרסייה רצינית ביותר, התחילה להפיץ שמועות בפייסבוק. פנינו לעורך דין. התחיל תהליך משפטי ארוך ומייגע. היא כמובן לא באמת הצליחה לעשות נזק, אבל בהיותי אמא טרייה ל-2 קטנים (נולד לנו עוד בן בהפרש של שנה ושבועיים מבתנו הבכורה!!), עייפה אך מאושרת, חשבתי שאם יש אפילו מישהי אחת בעולם שמדברת רעות עלי או על התהליך הקסום שלי - זה הסוף. ואין עוד תקווה 😊. טוב, הכל נראה קצת דרמטי כשאת ישנה 5 שעות ביממה לאורך זמן 😊.

אחרי כמעט שנה של הליך ארוך, פסק בית המשפט על כך שעל הלקוחה הזאת להסיר את כל התגובות השקריות שלה ונשמתי לרווחה. אף אחד בחיים לא ידבר על התגלית של החיים שלי שקרים!  וכמובן שגייסתי גם צבא של לקוחות מרוצות, ש"נשבעו לי אמונים", ואחרי שהצליחו לרדת כמה מידות טובות בג'ינס בכמה שבועות ולשמור על הגזרה לאורך זמן, הבטיחו לי, שהן תמיד כאן לצידי, כדי להמליץ, לעזור ולעשות כל מה שצריך, כדי להפיץ את הדרך שלי בכל העולם!

תמונה למאמר 2 231118.jpg
loren-diet-800px.jpg

בפעם הראשונה חשבתי לעצמי "כמה טוב שהגעתי לארץ...".

אחרי שנים של קשיים, תוגמלתי בטונות של אהבה, תמיכה, חברות אמת, ואנשים מדהימים.

אנשים הגיעו אלינו מכל מקום ופינה בארץ ובעולם. גם פתחנו פעילות גדולה בארצות הברית, אנגליה, רוסיה ואפילו קצת אירופה (למרות החוקים המאוד המדכאים ביותר שיש שם, הקשורים לצמחי מרפא וויטמינים - בצרפת למשל הויטמינים הם מחוץ לחוק, בזמן שרשימה ענקית של תרופות כימיות עם תופעות לוואי מסוכנות ביותר נרשמות כל יום למאות אלפי צרפתים, כולל תינוקות!!! היית מאמינה?)

עברה עוד שנה.. ישראל כבר הייתה שלנו. התחלתי להתראיין בערוצים נחשבים יותר, הוזמנתי למקומות רבים להרצות, והתחילו לכתוב עלי במעריב...

והיום, אני גאה להציג בפנייך את פרי יצירת חיי:

חברת דיאטת לורן, חברת ההרזיה מהמובילות בארץ ובעולם!

אז מה אנחנו מציעים בעצם?

- צוות מיומן של 20 יועצות, נאטורופתיות או דיאטניות בהכשרתן, אחרי 4 שנות לימוד במכללת רידמן או אוניברסיטה נחשבת בארץ או בעולם, שעברו הכשרה מעמיקה בחברת "דיאטת לורן", דרך קורס שאני כתבתי באופן אישי על סמך תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד (על בסיס המחקר האישי שלי)

כל אחת מהיועצות המדהימות האלה מסוגלת לקחת אותך יד ביד ולהביא אותך להיות 10-15 ק"ג פחות ב-6-8 שבועות + להמשיך איתך לשלב השמירה המלא בהפתעות וגם בדיקת פחמימות אישית!

- ערכת צמחי מרפא עם 4 פורמולות, שעברו שידרוגים בשנים האחרונות, המיוצרות במפעל הכי גדול והכי נחשב בארץ, בעל רשיון של משרד הבריאות!

- כשרות על כל אחת מארבעת הפורמולות של צמחי מרפא וויטמינים והתאמה מלאה למגזר הדתי חרדי, כולל יעותצת מיוחדת, מקצוענית על ובעלת לב רחב, המגיעה מבית דתי (בלעת נסיון רב בבניית תוכניות מותאמות לאורח חיים דתי- חרדי)

- יועצת בכירה מדהימה, המפקחת על היועצת שלך על בסיס יום יומי (בעלת הכשרה מיוחדת ועם נסיון של שנים רבות בחברה, אחרי שעבדה צמוד אלי כמה שנים טובות, וליוותה באופן אישי מעל 1000 לקוחות!)

- מעקב מעמיק אחר ההתקדמות שלך (אם תראי את טבלאות האקסלים והתוכנות, את תתעלפי, מבטיחה לך!)

- מחלקת בקרת איכות, שעובדת יום ולילה, כמו כוורת דבורים, כדי לענות על כל משובי בקרת האיכות שאת תקבלי ממני באופן אישי ומתייחסת לכל תקשורת ממך ברצינות ובמהירות האור!

- תוכנית הרזיה מושלמת, מותאמת אישית, ובנויה על סמך ראיון אישי טלפוני איתך (ארוךךך!!!) ושאלון בריאותי מעמיק (ובמקרים של מצבים בריאותיים מסוימים, גם בדיקות רפואיות)

- מענה מקצועי בשעות העבודה, של היועצת שאישית שלך, שמכירה אותך ואת האופי שלך ושל אורח החיים שלך ב100%, ולבחירתך גם בשעות הערב (יועצות מסויימות עובדות גם בערב, עבור לקוחות עם לו"ז עבודה מיוחד)

- הרזיה מדויקת וקלה של 300 גר' שומן טהור ביום (2 קג בשבוע)

- תפריט מגוון ומזין, הבנוי על שילוב של המון ידע ואכפתיות ורגישות לאורח החיים וההרגלים שלך.

הסברים מעמיקים והשכלה מהיועצת שלך בנושא של "למה הגוף שלך מגיב כך וכך" או למה "לאכול או לא לאכול" דבר כזה או אחר...

- שלב שמירה מהפכני! בפעם הראשונה בחייך, את תדעי בוודאות האם כדאי לך לבחור פסטה או תפוח אדמה בתור תוספת לצהריים, כדי לא להשמין לעולם!

וממש בקרוב (עובדים על זה בימים אלה...) תעודת סיום אישית, מושקעת ומיוחדת של תהליך משנה החיים שעברת... "דיאטת לורן"!

אז...דברי איתי עוד היום...אני והצוות מחכות לך ... 

 

שלך, לורן.

לורן אצל מיכל צפיר.PNG
לורן אצל רפי קרסו.PNG

רוצה פרטים נוספים על דיאטת לורן?

או בקרי אותנו בפייסבוק

facebook-icon.jpg
bottom of page